Sesli Sohbet, Sesli Güneş ile Başlar!

Web sitemizde kategori'de makale'ye yazılmış 7 yorum bulunmaktadır.
 Activex Kurulumu

Kizlar soruyor, XPER Engelliyor!

Kategori: Haberler, Teknoloji
03 Şub 2017
0 Yorum
14 Kez Okundu

Kızlar, Bu sefer kizlarsoruyor.com’a sordu, kizlarsoruyor.com, XPER Nedir? Soru sorma merkezi haline gelen,En popüler soru sorma Platform’u”Kızlar soruyor”Sitesi,Soru soran üyelerini Kızdırdı! kizlarsoruyor.com/ web sitesinde bir çok soru XPER puan engeline takılıyor ve XPER Puanı yetmeyen üyelerin soruları malesef bu nedenden dolayı Yayından kaldırılıyor.

PEKİ XPER PUAN NEDİR ?

XPER Bir seviye, yani rütbe türü demektir.Yani Acemi Ersiniz anlamına gelmektedir.Örneğin Puani XPER 4 olmayan bir kullanıcı,Her istediği soruyu kizlarsoruyor.com’da soramaz.

XPER PUANI NASIL ELDE EDİLİR?

Belirli seviyelere ulaşmak ve Bu rütbeyi elde etmek için kizlarsoruyor.com web sitesinde sorularınız hit almalı ve oldukça Popüler olmalıdır. Bunun yanı sıra online sürenizinde uzun olması gerekmektedir.

Bu yazıya benzer yazılar

You might also like

Sesli site nedir?
Sesli site, kullanicilar arasinda herhangi bir sesli sohbet sitesinin kisaltilmişina denir.İnternette...

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

SESLİ SOHBETE GİRİŞ!
Sesli Sohbete Hoşgeldiniz!
Sesligunes.com'Da Ziyaretciler Günün her saati,her an,bir araya gelerek,bir Topluluk olustururlar.Ve bu Topluluk da yer alan herkes,Gruplar halinde farkli odalarda sesli ve kamerali sohbeti hic bir ücret ödemeden bedavaya gerçekleştirirler.Tüm ziyaretçilerimize,Keyifli Sohbetler dileriz.Ara sira bizlere de seslenmeyi unutmayin! Sesligunes.com / Aklim firari.
Tema: Sesli Sohbet - Bu site, Gücünü Arama MotoruGoogle'dan alır.