Sesli Sohbet, Sesli Güneş ile Başlar!

Web sitemizde kategori'de makale'ye yazılmış 8 yorum bulunmaktadır.
 Activex Kurulumu

Sesli Hülyam, Soner!

Kategori: Sesli Sohbet
30 Haz 2017
1 Yorum
42 Kez Okundu

SESLİ HÜLYAM,SESLİ SOHBET DE BAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ!

Metrobüs’de, seyehat esnasında yasanmis bir olayi sohbet aninda anlatırken (Bir bayan metrobüs içerisinde yer olmadığı için en arka koltuğa çıkan basamağa oturması ve havanında aşırı sicak olması sebebiyle g.yandi) demesi bizde bu olayin yazısını sohbet odasında yazmış olmamız bu seref yoksunu adi adam göt soneri birden götlük yapmaya sevk etmistir.

AQ got soneri ? sen yemek yemeği bilmezken, bizler Sesli chat ortamlarında nasıl sohbet edilir seminerleri veriyorduk.aq, İpne, got,totos, kılıkli user! Seni bu isler ozellerde sarki calarak manita ayarlamaya,gorev diye tabir edilen admin uyeligi almaya benzemez, bir gun karsina birisi çıkar ve hakkındaki gerekli tüm bilgileri toplar ve bu sefer seni böyle yazılarla değil canlı olarak ekranlar karsısında ifşa eder.

Bu yazımız,Sesli Hülyam, Soner götünü ifşa etmek adina sesligunes.com -Chiki Puki tarafınca yazılmıştır.

Evet arkadaşlar malumunuz sesli sohbet sitelerinde bu ve buna benzer olaylar bir hayli artmaktadir.Bizde bu olaylara karşı önlem almak açısından, bu ve buna benzer olaylarla gündeme  gelmek isteyen bu kari pezevenklerini ifşa etmek istedik.

Bu yazıya benzer yazılar

You might also like

Yeni Sesli Sohbet Setup!
Sesli sohbet,yardımcı programı seslisohbetsetup.exe yenilendi! Görüntülenemeyen Sesli sohbet...

Bu yazıya yapılan yorumlar

soner Yorum Yaptı; (14.08.2017 - 11:39 )

yapar, soner bu, bundan hersey beklenir.

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

SESLİ SOHBETE GİRİŞ!
Sesli Sohbete Hoşgeldiniz!

Sesligunes.com’Da Ziyaretciler istedikleri an,günün her saati, bir araya gelerek topluluk oluşturabilirler.Bu Topluluk Da yer alan herkes,Dilerse Gruplar halinde veya istedikleri farklı bir sohbet odasında sesli ve kamerali sohbeti hic bir ücret ödemeden bedavaya gerçekleştirebilirler.Tüm ziyaretçilerimize,Keyifli Sohbetler dileriz.Ara sira bizlere de seslenmeyi unutmayin!
Sesligunes.com / Aklim firari.

Tema: Sesli Sohbet - Bu site, Gücünü Arama MotoruGoogle'dan alır.